Clarins

facebook Salóny Rezervace líčení

Clarins se zrodil z lásky. Z lásky a respektu Jacqua Courtin-Clarins k ženské kráse. Jeho zájem o estetiku dal vzniknout značce, která chápe, že pro ženy jsou problémy spojené s krásou stejně důležité jako zdraví.

Díky originálnímu přístupu, pečlivému výzkumu a respektování žen je značka Clarins od roku 1990 nejprodávanější selektivní kosmetikou v Evropě a po celém světě má milióny spokojených zákaznic a zákazníků.

Aktuálně

aktualita 1

sdf

více

Dar přírody

Produkty jsou složeny z exkluzivních rostlin a díky speciálním aplikačním metodám se dokážou postarat o všechny komplikace, které se spolu s krásou mohou vyskytnout.

Clarins nabízí každý den ženám to nejlepší z přírody. Laboratoře čerpají z přírody pěti kontinentů pečlivě vybrané ingredience. Podrobně je analyzují a testují s jediným cílem: získat ty nejúčinnější molekuly, kombinovat je v ideální koncentraci a zaručit tak ty nejlepší výsledky. Clarins, průkopník v oblasti výzkumu rostlin, významně obohatil kosmetické herbárium.

V roce 1990 zařazuje Clarins do svého portfolia vlastní dekorativní kosmetiku. O pár let později spojuje své síly se světoznámým módním návrhářem Thierry Muglerem a vzniká slavný parfém Angel. V roce 1995 začíná úspěšná spolupráce s Lorisem Azzarem a rok 2002 je přelomový z pohledu mužů – Clarins uvádí produkty orientované výhradně na pánskou pleť, řadu ClarinsMen.

V dnešní době společnost disponuje téměř nekonečnou řadou produktů pro každé dámské či pánské přání, čerpá z více než padesáti let zkušeností a inovací, a přesto si zvládá uchovat moderní, dynamickou a přátelskou tvář.

Těžko vyzdvihnout nějaké produkty nad ostatní, značka si zakládá na komplexnosti a takřka neomezených možnostech výběru. A více než 400 položek v portfoliu je toho jasným důkazem! Klienti nejsou limitováni věkem, typem pleti, zvyky ani životním stylem – pro každého zákazníka má společnost vhodný produkt.

Péče o pleť

V souladu s šířkou svého portfolia nabízí Clarins v péči o obličej velkou škálu produktů, systematicky seřazených do jednotlivých řad. Samozřejmostí jsou odličovací produkty, přípravky na problematickou pleť, přípravky zajišťující hydrataci. Dále je obličejová péče rozdělena do segmentů podle věku a s ním spojenými problémy. Od řady Eclat du Jour, která dodává jas, vitalitu a energii, přes řadu Multi-Active proti prvním vráskám a řadu Multi-Regenerante proti vráskám hlubším a povadání pokožky, až po řadu Multi-Intenzive – nejluxusnější a nejúčinnější skupinu produktů. Za zmínku určitě stojí i pleťové oleje, v jejichž prodeji je Clarins světovou jedničkou a nedostižným přeborníkem.

Péče o pokožku

Svoje jméno a úspěch si Clarins vydobyl právě s produkty, které se starají o krásu těla. Ať už jde o přípravky zeštíhlující, zpevňující, tvarující nebo regenerační. Největším úspěchem a světovým bestsellerem Clarins je produkt High Definition Body Lift, který bojuje proti celulitidě a zajišťuje pevnost pokožky a celkovou perfektní siluetu těla! Součástí tělové péče jsou i velmi úspěšné produkty na poprsí, deodoranty, krémy na ruce nebo celá řada aromatických produktů.

Péče pro muže ClarinsMen

Od roku 2002 mohou i muži pečovat o svou pleť. Momentálně patří řada ClarinsMen mezi nejúspěšnější na světě. Obsahuje energizující, zklidňující a čistící rostlinné výtažky (jako je například bizoní tráva, galanga nebo šrucha), které uspokojí odlišné potřeby mužské pleti a umožní mužům vypadat mladistvě a zářivě.

Sluneční péče

Clarins jako první v kosmetologii vyvinul komplex rostlinných výtažků chránících pleť před škodlivým vlivem slunečních paprsků, a ochranu Langerhansových buněk, které jsou vůči UV zranitelné a které jsou důležité pro imunitu kůže.

Dekorativní kosmetika

Díky 50 letům zkušeností dokázal Clarins povýšit své dekorativní produkty nad pouhé zkrášlující doplňky. Ať už jsou to rtěnky, oční stíny nebo samotné make-upy, všechny produkty se starají o pleť, vyživují ji a chrání. Díky tomu má dekorativní kosmetika pro zákaznice úplně nový rozměr.