Swarowski

Více než jedno století pracuje Swarovski s křišťálem, jež přeměňuje a naplňuje neodolatelnou aurou.

Nyní Swarovski pokračuje v této alchymii, hře se světlem, kde se krystaly stávají mystickým společníkem svůdné ženy.

Právě teď se křišťál mění v tekutou energii a stává se z něj vůně. Právě teď se krystaly pojí v proud jiskřivých třpytek, které spočinou v zářivém šperku, který je zároveň i make-upem.

Aura by Swarovski:
Půvab světla…

Jedinečná kreativita

Vůně… make-up… Aura by Swarovski je mnohem vice než jen to: je to mistrovské dílo, ztělesnění ženskosti a světla, pod které se podepsal Swarovski, mistr krystalů.

Projekt vzniknul ve spolupráci mezi Swarovski a experty vůní Clarins Fragrance Group. Výsledkem této spolupráce je nová vůně se zcela jedinečným složením a designem, současnou reinterpretací legendární tradice Swarovski. Svůdnost a smyslnost ve zcela novém provedení.

Zářivý Eau de Parfum

Srdce překypuje širokým spektrem energií, fúze ambry, benzoinu a bílého pižma. Tři čisté a ušlechtilé vibrace jsou nabité energií a přeměňují se v intenzivnější, zářivé paprsky čistého světla.

Ovocný aspekt s tónem šťavnatého lychee: vchází do energetického spektra, kde se přemění v intenzivní vibrace s nádechem růže, které představují smyslnou ženskost.

Květinový aspekt s tóny čisté, bílé tuberózy: květinový paprsek se proměňuje ve smyslné vibrace majestátné ženskosti.

Kořeněný aspekt s tóny jemně vibrujícího růžového pepře: ve spektru pulsující energie se tento paprsek promění v hřejivé a dřevité vibrace mystické ženskosti.

Zářivá vůně, která obklopuje každou ženu třpytivou, jedinečnou aurou. Aura by Swarovski spojuje současnou vůni výjimečné kvality s jedinečnými čistými složkami, které jsou puncem dlouholeté francouzské tradice v oblasti vůní. Je to žhavá, ovocně-květinová kreace.

Make-up ve šperku

S tímto make-upem vystihuje Swarovski ženskou krásu skrze krystal.

Krystal přeměněný v make-up: textura obsahuje práškový, mikroskopický krystal Swarovski a Crystal Shine® zářivé perličky, které splynou spletí a vytvářejí oslňující lesk. Protože je tato formule vytvořena z krystalů a perleti, její efekt přesahuje běžné “třpytkové” make-upy. V tomto případě je pleť zářivá sama o sobě a odráží světlo tisíce a jedním směrem. Jedinečný glamour dotyk, na večer i každodenní zkrášlení.

Crystal Gloss

Lesk na rty, které se rázem promění v rafinovaně svůdný zdroj čistého světla, které vyzařuje jemný třpyt. Naneste na střed rtů a dodejte jim neodolatelný glamour nádech. Budou se jemně třpytit a zamilují si smyslnou, hebkou texturu.

Dva odstíny: transparentní a světlá růžová

Crystal Touch

Aura by Swarovski vytváří zcela nový koncept rozjasnění: třpytivý dotyk kdekoli si zamanete. Na spáncích, v prohlubni očního víčka nebo dekolt a ramena…. Pro nečekaný efekt kdekoli a kdykoli. Výsledek je oslňující a okamžitý: oslnivý lesk v tisíce a jedné variaci.

Rozjasněte svoje tělo: tělová řada

Pro dokonalé rozjasnění nabízí Aura by Swarovski delikátní parfemovanou tělovou řadu, která rozzáří každou ženu.  

  • Perfumed Body Cream (150 ml)-tělový krém obohacen o mikroskopické krystalky skutečných Swarovski krystalů, které dodávají pokožce třpytivý nádech. Hedvábný, perleťový krém je ukryt v rafinované šperkovnici, která má unikátní tvar a je zdobena speciálním Swarovski krystalem.
  • Perfumed Body Lotion (200 ml) je rovněž obohacen o krystalový prášek ze skutečných Swarovski krystalů, stejně tak obsahuje Crystal Shine® perleť pro rozjasnění. Provoní a hydratuje pokožku a zanechává ji plnou, hebkou a hedvábně jemnou. Design připomíná flakon vůně.
  • Perfumed Shower Gel (200 ml) jemně prostoupí tělo svěží a zářivou vůní.
  • Perfumed Deodorant Spray (100 ml) uzavírá řadu a dotváří tak dokonalou harmonii, po které každá žena touží. Osvěžuje, voní a chrání po celý den.

Tělová řada byla specielně vytvořena předními experty v Clarins Laboratories.

*Kolekce Aura by Swarovski je v České Republice k dostání výhradně v parfumeriích Sephora.