O nás

Společnost Optimum Distribution CZ&SK s.r.o. je součástí holdingu Empik Media & Fashion Group a je jedním z nejvýznamnějších distributorů selektivních kosmetických značek, kontaktních čoček a módní obuvi a doplňků v České a Slovenské republice. Mezi ně patří zejména ChanelClarinsAzzaroThierry MuglerCarolina HerreraNina RicciPaco Rabanne, Valentino, Prada z divize kosmetika, kontaktní čočky a roztoky Bausch & Lomb a módní obuv a doplňky značek Converse, Havaianas, Cushe, Jansport a Eastpak.

Spolupracujeme se všemi známými obchodními řetězci, jako jsou  SephoraFAnn, MarionnaudDouglas a s tradičními parfumeriemi a optikami. Produkty módní divize naleznete v rozsáhlé síti specializovaných obchodních řetězců a individuálních prodejnách.

Všechno naše zboží dodáváme do obchodů v České a Slovenské republice.

Našim partnerům nabízíme kompletní servis při zavádění nových značek/produktů na trh, počínaje profesionální logistikou, zajištěním distribuce zboží a zákaznického servisu. 

Náš prodejní team zná lokální trh a zajistí ideální distribuční síť. Profesionální marketingový team vytváří strategii při uvedení značek/výrobků na trh včetně plánování medií, PR, organizace eventů a podpory prodeje ve spolupráci se značkou a v souladu její strategií.